| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Revin cu inca o problema la Notebook-ul Asus Pro31S series
Nu am avut cu cine sa probez si nici prin cap nu mi-a trecut, dar microfonul nu merge in aplicatia yahoo messenger.La skype merge, m-am dus acolo jos la volum la recording devices merge, am reinstalat messul de 2 ori, tot nu merge, deci merge la toate in afar de mess, si la messenger am selectat tipul microfonului, am luat numele de la recording devices si l-am gasit in messenger asa ca l-am selectat dar degeaba, la test acolo la microfon nimic nu se aude. ce pot face, este camera si microfon incorporat in pc.mentionez ca am windows 7. ma gandesc ca nu merge din cauza la vreun driverde al camerei, dar camera merge.si drivere pentru windows 7 la pro31s series nu gasesc.
Voi fi foarte recunoscator daca ma veti ajuta. Funda.
Ms mult!

5 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Le poti folosi pe astea de la F3Sv sunt la fel
http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en-us&m=f3sv

| TopCom360 a răspuns (pentru Dubaster):

Ar fi bine, dar eu vreau pentru windows 7, acolo are dos, vist si xp

| Dubaster a răspuns (pentru TopCom360):

Drivere Vista [ ≈ ] Drivere Windows 7
Majoritatea se potrivesc!
Iar ce ti-am dat eu acolo le recomanda unii care se pricep (mai mult ca mine) adica stiu ei ce zic ca sunt specialisti (ASUSTeK Computer Incorporated) happy Fara grija!

| TopCom360 a răspuns (pentru Dubaster):

OK o sa incerc sa vad daca merge, si daca sunt multumit, revin cu funda :p

| TopCom360 a răspuns (pentru Dubaster):

Nu prea vrea, la fiecare driver de la camera spune(win vista 32bit)spune USB2.0 UVC 1.3M Webcam Failed(error)