| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna TPU...revin si eu cu o intrebare!
Ieri mi-am luat un telefon Nokia 5230, si as vrea sa imi pun un ton pentru sms! Dar nu gasesc unde.ma puteti ajuta voi? Multumesc mult... funda si votwinking

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

E cam complicat lasa id-ul tau ca pe site nu te pot ajuta sad

| silviutzu97 a răspuns:

Cauta si tu pe urmatoarele siteuri wwww. zedge. net sau www. mobile9.com. Sunt acolo cateogrii pe telefoane si dupa dai la sms;)! Funda?:D

| sr50 a răspuns:

Din cate Nokia am butonat eu stiu ca dai pe ton si in optiuni utilizare ton(sunet) ca...

| AnnnaMarrria explică (pentru sr50):

Nu exista pentru sms...doar pentru apel straight face