| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Samsung Galaxy Fame şi o micuţă problemă.
Alarma telefonului nu sună. Telefonul este deschis, însă alarma nu sună.
Pun alarma să sune, iar în momentul în care ar trebui să sune, nu se întâmplă nimic. Apăs pe butonul "home" în momentul în care alarma sună şi îmi arată că merge, însă nu sună. (Nu se aude sunetul, deşi acesta este pus în setările alarmei)
I-am dat reset telefonului acum ceva vreme, deci setările sunt cele din fabrică.
De la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Volumul telefonului? Incearca sa dai totul la maxim (media, ringtone, system)