| Ibanez a întrebat:

Buna TPU[scuze categoria dar e cea mai vizionata] de pe ce site pot downloada program de schimbare a vocii (gratuit desigur) si sa functioneze? FUNDA cel mai bun raspuns >big grin

6 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu exista programe din astea. ai nevoie de un aparat special pentru asa ceva.
+ ca nu exista astfel de programe gratuite sau care sa se vanda legal cel putin.
p. s:Gandeste-te putin la un mic lucru: daca ar exista asa ceva, unde crezi ca s-ar ajunge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex nu se schimba vocea.

| jstRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt se schimba, pubertatea tongue