| yoyoalecs a întrebat:

Scz de categorie! Despre Samsung galaxy R,cine are si imi poate face o prezentare detaliata despre el.Din punct de vedere al camerei,procesorului, navigatie pe net etc. FUNDA!

5 răspunsuri:
| remyna a răspuns:

BUNA, AM SI EU
camera are 30 F ps, led FLASH, 16 culori, screeen resolution 480x800 Pixels, 480x800 Pixeles, tuch screen, baterie tip: Li-lon, 1650mAh, te tine cam 5 zile. ACUM IMI DAI fundita? MS

| yoyoalecs explică (pentru Sezzo):

L-am vazut! As preferea din partea unui detinator sa-mi explice putin!

| Sezzo a răspuns:

Din toate caragoriile de ce tocmac in asta? ce retardat...

| yoyoalecs explică (pentru Sezzo):

Tocmai ti-ai expus in public nivelul cultural.Cine te-a pus sa da-i pe intrebare daca nu-ti convine? Credeai ca ma intereseaza calificativul tau fata de mine? Uite ca nu e asa.Nu ma cobor la nivelul tau sa-ti ascult doleantele.Probabil pentru nivelul tau e greu sa intelegi ce ti-am spus, dar asta e, fiecare cu inteligenta lui.Altii o au mai crescuta, altii mai SCAZUTA(de exemplu unul pe nume Sezzo).O seara placuta! Si nu, nu vrei primi funda pentru astawinking