| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

TPU! Si scuzati daca am gresit categoria. Am si eu o intrebare: cum pot sa inclin o imagine JPG de pe net ori din calculator incat sa se incline doar persoana din ea, nu si conturul...nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun, dar din moment ce nu sunt facute cu aparatul ori cu telefonul, nu stiu cum sa inclin doar ce se afla in ele. Vreo idee? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| GoguSteriade a răspuns:

Iti iei Photoshop si selectezi obiectul pe care vrei sa il rotesti.