| Flo7 a întrebat:

Sper ca cineva sa se priceapa la problema pe care vreau sa o abordez.
Am un Nokia Asha 302. Saptamana trecuta,am intrat la >>setari==aparat=actualizare software. Si din curiozitate am dat actualizare software. Vreau sa mentionez ca softwareul care s-a instalat in loc la cel original merge mai greu, se blocheaza uneori si multe altele.Cum as putea sa-l recuperez pe cel original? Exista vreun program sau? Ms.anticipat...

3 răspunsuri:
| al3x955 a răspuns:

Incearca sa actualizezi din now softul pana iti merge bine..de recuperarea softului nu am auzit nimic

| Flo7 explică (pentru al3x955):

Mda dar chestia e ca acum cand dau descarcare software imi spune " Nicio actualizare soft disponibila". aiurea.

| al3x955 a răspuns:

Singurul sfat pe care ti-l pot da este sa te duci la un service