| Sp1r1dushuPrizmat1k a întrebat:

:*Sper ca ma puteti ajuta am un LG choockie fresh si un card de memorie cand bag cardu imi apare cardu si un x in fata lui iar x-ul ala inseamna ca nu am card de memorie bagat dar am si numai pot lua muzica pl help me

Ms:*

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Insereaza cardul in PC si formateazal ca partie FAT32. Daca nu ti-l citeste nici PC-ul, dar ti-l vede, obligatoriu trebuie formatat. Daca pe PC ti-l citeste si telefonul nu, s-ar putea sa fie o problema de la chipul de citire a telefonului. Atunci, ghinion.