| TeiiaStypayhorlikson a întrebat:

Sper ca voi explica bine... straight face

M-am saturat sa tot stau in acelasi utilizator ( de calculator vorbesc) cu parintii, si imi doresc administratorul meu personal. Adica atunci cand deschizi calculatorul sa apara de ex : Vasile ( cu poza lui) si Teo ( cu poza mea ) stiti, adica sa intru pe administratorul " Teo " sa-mi ceara parola, si sa intu pe administratorul personal. Sper ca ati inteles ceva.

Intrebarea este : Cum imi pot face acest lucru? Daca se poate, sa am si parola.

Multumesc, si funda caruia imi ofera informatii clare si precise.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Iti mai creezi un utilizator pe acel pc pe care poti sa il si parolezi
Start>administrator>home>create new acount

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e ingrozitor sa nu fi administrator pe calculator. Cumpara-ti propriul calculator, din banii tai, si vei putea fi administrator. Simplu!