| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa ma lamuriti cu ceva! De ce nu pot schimba poza de coperta de pe facebook? Pana acum nu am mai patit asa ceva (era o poza cu animalut).Pot schimba poza de coperta de pe telefonul mobil? Daca da, de unde! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Ieși de pe facebook, dezintalează din setările telefonului facebook-ul și descarcă-l din nou din Google Play și instalează-l.

7 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu se poate, e imposibil. Trebuie să o poți schimba. Dai tap pe aia cu degetul si alegi Upload Photo sau Choose from Photos.
Dacă tot nu merge, dezinstalează facebook-ul și reinstalează-l. Închide telefonul și repornește-l.

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Vorbesc foarte serios! Pana acum puteam, iar acum nu...imi aparea ca pot sa pun la profil, s-o descarc, sa etichetez, dar acum imi apar toate astea insa fara sa pot pune la coperta!

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă tot nu merge, dezinstalează facebook-ul și reinstalează-l. Închide telefonul și repornește-l.

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Adica sa-l repornesc chiar daca ma conectez de pe site si nu din aplicatie?

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Am reusit, multumesc mult!

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci e în regulă, nu? Ai făcut cum ți-am zis eu și a mers.

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Da,altfel nu-ti dadeam fundita la raspunsul care m-a ajutat!happy

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ieși de pe facebook, dezintalează din setările telefonului facebook-ul și descarcă-l din nou din Google Play și instalează-l.