| GalinaBlanca a întrebat:

Spune-timi si mie un telefon care are functia de a inregistra apelurile. Si sa pot reda intr-o alta convorbire o inregistrare a unui apel.DEci sa retraduc, ca poate unii nu ati inteles.Doresc sa imi spuneti un telefon care are in el functia de a inregistra apelurile.Si sa zicem ca eu acum vorbesc cu cineva la telefon, si vreau sa ii pun in timpul apelului o inregistrare.Deci un teefon care are functia asta.De a reda inregistrare in timpul apelului. Dati-mi niste nume de telefoane. Cel mai mult ma intereseaza Nokia si Samsung happy Dau Funda :X

4 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

,,,La chestia pe care vrei s-o faci merge da numa daca ai un telefon android sau iphon,,, cred ca i o aplicatie care face din astea,,, iti trebuie telefon performant,,, ia id-ul meu sa vb ""silviu. pustiu23"" sa vorbim.

| ionutz24_2810 a răspuns:

Iti iei doua caramizi Nokia din alea : de pe unu vorbesti si pe altu inregistrezi si invers (sau cum vrei). telefon cu tote functiile ce le-ai zis tu acolo gasesti in Razboiu Stelelor

| ionutz24_2810 a răspuns:

Ce vrei sa vorbiti, nebunule?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor=

| silviudx a răspuns:

Cea ce vrei tu sa faci nu se poate, doar sa inregistrezi apeluri si sa le ai in telefon dar altcumva nu se poate