| zMaddy a întrebat:

Spuneti-mi daca pot descarca de pe magazin play o aplicatie care are seriale gen The vampire diaries s.a.Mentionez ca am un Samsung galaxy y pro young si am nevoie urgenta sa stiu daca exista asa ceva pentru telefon.Multumesc anticipat si funda celui ce-mi da informatia corectawinking!

3 răspunsuri:
| Alexandrutza_5396 a răspuns:

NU cred ca exista

| sori8991 a răspuns:

Pai poti sa descarci aplicatia pentru vplay si sa te uiti la seriale dar nu stiu sigur daca merge la tine.
eu am Samsung galaxy young si nu imi merge

| patriksweet a răspuns:

Nu exista, dar daca vrei sa il descarci pe telefon poti scrie sezonul si nr. Episodului si il descarci