| VasileMoldova a întrebat:

Stie cineva cum pot crea postari faine? De exemplu nu stiu daca sunt fani anime multi pe site dar sunt pagini pe Facebook despre anime care creeaza postari cu de ex o poza dintr-un anime si un citat. Sau poza si scrisul deasupra. Se vede ca se pricep. As vrea sa invat si eu cum se face( daca e posibil sa faci asa ceva si pe telefon) Multumesc.

2 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Ce ai descris suna ca functionalitatea celui mai banal editor de imagini.
Pentru PC recomand paint.net (cel mai simplu) sau GIMP (cel mai puternic care e si gratis), pe telefon nu cunosc dar sunt sigur ca platforma nu e suficient de puternica ca sa faca ce doresti tu.

De asemenea, te sfatuiesc sa meditezi asupra faptului ca elementele asemenea "o poza dintr-un anime si un citat" sunt extraordinar de cringe.