| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum sa adaug un video in. html acesta e deja pe youtube dar il am si in calculator as dori daca se poate comanda. Vot + funda tuturor care ma ajuta. Multumesc

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu inteleg ce vrei sa zici cu comanda.
Pe youtube ai optiune de 'embend'. Click acolo, ti se genereaza un cod, il introduci pe site, iti afiseaza video. Vezi ca se poate personaliza dimensiunea, culoarea daca e cazul, si alte chestii de genul.
Bafta

| iulian69 a răspuns:

Citeste aici si iti vei da seama http://justmeiuly.wordpress.com/category/life/

| aurrodk a răspuns (pentru iulian69):

Nu gasesc interesant link care l-ai postat pentru ca tu vrei doar sa iti faci trafic pe blog sau ce e ala.