| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Stie cineva daca la ipaduri sau tablete primesti gratis internet? Daca nu atunci poti sa iti bagi de la orange de pe telefon sau cum il bagi? Cat costa si la cat timp trebuie sa platesti! Raspundeti doar daca stiti sigurbig grin! Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi tableta aia nu are nici o intrare, aşa că nu recepţionează netul decât wireless, aşa că orice net bagi, îţi trebuie un router wireless...

1 răspuns:
| andypandy a răspuns:

Nimic nu e gratis.Si da, stiu sigur.