| 123cineva123 a întrebat:

Stie cineva un site in care as putea scrie in LaTeX?
Trebuie sa trimit o rezolvare... cu radicali... Dar as vrea sa o salvez, sa se poata descarca si rasfoi.
In Note nu pot scrie pentru ca nu imi apare un radical daca scriu \sqrt{}
Am instalat o aplicatie pe telefon numita "LaTeX Math FlashCards". Faza proasta e ca nu pot edita sau descarca ce am scris...
Daca stiti o aplicatie sau ceva acolo... Puteti sa-mi spuneti si mie?
(Asta e prima intrebare pe care o pun si nu rea stiu cum sa aleg categoria, dar sper ca e buna )

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Https://www.sharelatex.com/