| ionut2000000 a întrebat:

Buna TPU ma tot chinui sa descarc niste jocuri mai faine pe telefon ca merg in vacanta la bunici vara si....ma rog. Faza e ca nu pot sa descarc majoritatea aplicatiilor faine pe care le vreau.As vrea cat mai multe site-uri de unde sa incerc sa descarc aplicati si de preferabil sa nu aiba restricti si cel mai super ar fi o aplicatie ca magazin play in care descarca jocul se descarca in totalitate in aplicatie pentru ca atunci cand imi deschid fisierul pe telefon in final imi scrie ca nu s-a descarcat.As dori cat mai multe raspunsuri despre ce am scris mai in sus sau daca nu sa-mi spuneti unde as putea duce telefonul la rootat ca si asta am incercat sa fac da e foarte greu sa fac orce pe android-ul meu Alcatel one touch991.

Răspuns Câştigător
| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Uite un sfat daca ai pc intra pe app4fun si poti sa descarci orice aplicatie vrei gratis si full apoi conectezi cablul usb(univrsal.serial.boster) la pc si telefon mai exact bagi usb-ul si in pc si in telefon iar apoi dai activare stocare date si intri in my computer apoi intr-un local disk cu numele telefonului si pui jocurile intr-un folder creat de tine jocuri prin click dreapta pe new sau nou si pe newfolder sau folder nou aspoi scoti cablul di pc telefon si intri in manager fisiere sau eaxplorer sau asa ceva depinde te telefon si cri acolo jocuri si iti ca apare foldrul cu applicati tot ce trebuie sa fac este sa le instalezi doar cu o apasare pe applicatia respectiva

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat aptoide? O aplicatie gen google play.

Răspuns utilizator avertizat
| flavius1994 a răspuns:

Daca mergi la bunici in vacanta incearca sa nu stai pe jocuri sau la televizor....Viata e mai mult de atat ...Nu o risipi

| ionut2000000 explică (pentru flavius1994):

Stai linistit ca ma joc doar noaptea laughing

| flavius1994 a răspuns:

Mai rau...

| 98Gabriela a răspuns:

Mobogenie.com
E la fel de bun ca magazin play.