| Ex7R3aM47 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi disc-uri Blu-ray in Barlad. Daca nu stiti in Barlad imi poate da cineva un link cu un site unde pot gasi mai bune si mai ieftine?
Funda + Vot

5 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Dude, mai bine descarci filmele blu-ray si le pui tu pe DVD-uriwinking are maxim 6-7 giga dar, ca sa poti vedea fluent un film blu-ray trebuie sa ai si performante bune la pc ca altfel iti merge sacadat.

| Ex7R3aM47 explică (pentru BringMeTheHorizon):

Dar vreau sa bag dvd-ul in Home cinema(DVD-player) pentru filme 3D.O sa mearga?

| BringMeTheHorizon a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Pentru filme 3D iti trebuie monitor /placa video pentru pc si televizor ce pot reda filme in format 3d...cel mai frum ar fi sa mergi la cinema ( la cinema city pretul e de 19 lei la filme 3d ceea ce mi se pare convenabil )si cand apare de descarcat sa iei o versiune bdrip deoarece claritatea e exceptionala si se gesteste si de 600 de mega.

| Ex7R3aM47 explică (pentru BringMeTheHorizon):

Am am.Dar de unde pot lua un DVD mai mare de 4 GB?

| BringMeTheHorizon a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Din cate stiu ai putea gasi la diverta sau la oricare magazin ce vinde pc-uri.