| George_Vrana_1994 a întrebat:

stiiti vreun program in care un avatar l-as putea imbraca cu imagini, de ex un avatar si o imagine cu o bluza o pot pune pe avatar? va rog dau funda*****

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Softuri de-astea nu stiu,nici nu stiu daca exista prea profesionale,stiu ca mai sant de-astea mici online, se juca varmea cand era mica, dar in fine, avand in vedere ca n-a raspuns nimeni eu recomand photoshop CS 6, e bun pentru orice optiune dorita de a fi executata pe o imagine.Trebui doar sa stii sa il instalezi si sa il folosesti.
Sper c-am fost util, fundă?