| kassiana1200 a întrebat:

Cum as putea sa-mi pun o noua imagine la avatar?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!

| Laura1092 a răspuns:

Este un chenar portocaliu in stanga paginii, da pe editare profil. Din editare profil da click pe "alege fisier ", alege poza si apoi da "salveaza".

| Alex1 a răspuns:

Tot asa cum ai pus-o si pe primawinking

| Andrei123654789 a răspuns:

Avatar la ce? Messenger, facebook, hi5, twitter?happy