| valeria4u a întrebat:

crying((((((((((((((
Stiti ca atunci cand nu mai intri o anumita perioada de timp pe un ID de messenger iti blocheaza acel "Id" si nu mai poti sa intri pe el?
Stiti cum se poate recupera? crying(( Va rog... funda

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ba da merge incerca sa resetezi parola si intra iar.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Si eu am avut problema asta in trecut, cu un anumit id, si nu s-a mai putut face nimic.Imi pare rau, dar, din cate stiu eu, nu ai cum.Iti faci alt id.

-Numai bine.

| IndiferentXD a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com, sus in partea dreapta ai ''Mail'' click si o sa.ti apara o pagina unde va trebuii sa te loghezi cu contul de la mess!
Introduci id.ul, parola, click pe Autentificare, iti va aparea un cod de verificare...(il scrii in casuta, vezi unde apare litera mare scrii litera mare, litera mica-litera mica) -->Continuare!
La email adress scrii o adresa de e.mail (o alta adresa)-> Save and Continue

Răspuns utilizator avertizat
| Korman a răspuns:

S-ar putea sa mearga daca mai stii intrebarile alea personale care ti le pune cand iti faci cont.

| Hyp3rX a răspuns:

Pai daca nu mai intri? de ce il mai ti. aveai ceva valoros sau ce altceva?