| fluturascolorat a întrebat:

stiu ca intrebarea mea o sa para cam ciudata.Acum o saptatana m-a sunat cineva pe la 4 dimineata cu un nr pe care nu il stiam(nu era secret insa nu il aveam in agenda) si se auzea un fosnait ca si cum cineva intorcea niste pagini.Nr era de Vodafone cu 0728.Acum intrebarea mea ce-a ciudata si paranoica, exista posibilitatea sa imi afle locatia sau care ar putea sa fie cel mai rau in afara de o gluma proasta sau un nr gresit? sa inregistreze apelu, adica ce s-a vorbit?

Răspuns Câştigător
| baNutzZu a răspuns:

Nu nu are ce sa iti faca. ori a fost o greseala. ori a vrut sa fie o farsa dar a uitat sa puna numarul pe ascuns. daca nu te cunoaste persoana care te-a sunat nu are cum sa dea de tine happy. stai calm. dormi linistit!

| Azµre a răspuns (pentru baNutzZu):

Sau s-a apelat telefonul din pantaloni, geacă, etc!

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Amuzant. Tu ce faceai la 4 dimineata? Pe mine poate sa ma sune si Maria Mirabela, intre 23:00 si 7:30 telefonul se inchide singur, ca trebuie' sa faca si el nani doar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o aplicatie pe telefon cu care atunci daca cineva te apeleaza iti poate afla locatia, chiar si aici pe TPU era reclama la acea aplicatie, daca iti aduci aminte sub chenarul portocaliu din stanga ta si dreapta monitorului aparea o reclama cu un fel de radiografie pe care daca treceai cu cursorul din greseala se auzea un fashait si daca atunci cand conversezi cu cineva la telefon si ai sa auzi din cand in cand un semnal sonor ca si atunci cand ti se termina bateria sa stii ca esti inregistrata

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Probanil e cinava care a avut chef de glume proaste la ora aia si care are minute de stricat, trebia sa ii zici sa iti dea si tie daca tot are de stricat asa aiurea happy

| PiinkSmiile a răspuns:

Du-te la politie, daca vrei sa nu mai fi ingrijorata. happy

| VladutzMorcovel a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un raspuns care sa te faca sa te simti in siguranta. Te uiti prea des la filme. Esti dezechilibrata mental.