| VictorL a întrebat:

Buna TPU sunt din Republica Moldova si nu stiu de ce mi-am pus televiziune digitala+internet am aproape un an si mi se aprinde televizorul cind se aprinde imaginea de fundal arata acolo mai multe dar nu se incarca am sunat la un expert tehnic si a spus ca trebuie sa chem pe un inginer moldtelecom dar eu vreau ceva care pot rezolva singur imi pote spune cineva ce sa fac sau ceva mai usor pentru ca sa rezolv problema dau funda+vot 100% Multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Arunca televizorul de la etaj. Asta o poti face fara specialist. Restul: cheama un specialist.

| VictorL explică:

Aici nu e gluma!

| Salontanul a răspuns (pentru VictorL):

Cine a zis ca e gluma?! E treaba de specialist. O tii aiurea sa-l repari tu. Daca nu te pricepi ce sa faci?