| vagaunescu a întrebat:

Am o problema cu televizorul meu Samsung, cand intru pe smart hub si dau pe youtube, nu se mai aprinde, imi da ca se incarca si apoi se face ecranul gri si pe ala ramane. Daca stie cineva care este motivul si cum se poate rezolva, dau funda pentru raspunsul cel mai folositor.

Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

Salut, cred ca problema este ca nu ai internet sau ca ti s-a stricat ceva de la televizor!

| vagaunescu explică (pentru xDragosel007):

Probabil sa fie ceva de la internet, ca a mai facut o data, dar si-a revenit, nici pe internet nu pot sa accesez ( pe tv ), in schimb televizorul merge ok.

1 răspuns: