| florinelflorinblindat a întrebat:

BunA TPU tocmai ce mi-am montat rutarul de net. Știe cineva de ce nu se aprind toate 4 becurile? Se aprind doar 2 iar al doilea sclipeste... Mai am un bec de la Wi-Fi becul 5 care se aprinde... Înainte dacă așezăm cablurile sa se vada lacrima la tv mergea și netul dar acum la tv văd lacrima iar netul nu merge. MAi aveam probleme de genul când cadea netul atunci când aprindeam PC.

5 răspunsuri:
| Ripley a răspuns:

E normal sa sclipeasca ala. daca e wan-ul. mai trebuie sa fie aprins power-ul si ultimul led. alea de lanuri n-o sa se aprinda daca nu sunt bagate cabluri in ele.

| DamianTPU a răspuns:

Ce treaba ai tu cu ele? straight face
Nu toate trebuie sa fie aprinsea neaparatwinking
Lasa-le asa. daca tie iti merge internetul nu inteleg de ce iti mai bati capul.

| Radu_Dominteanu_1994 a răspuns:

Begurile se aprind in functie de cablurile conectate in spate, iar candai aranjat cablurile probabil ai incurcat firele

| florinelflorinblindat explică:

Pai îmi bat capul fiindcă nu merge netul laughing în mod normal trebuie sa fie aprinse 5 becuri din care nr 5 sa sclipească. Dar în acest caz se aprind doar 2. Nu se aprinde nixi măcar acela care îmi arata ca am semnal la tv

| K0sti a răspuns (pentru florinelflorinblindat):

Pai tu ai semnal la TV prin router? Mai sa fie...