| alexandru5678 a întrebat:

Buna TPU tocmai mi-am cumparat un laptop nou si nu are driverul placi video instalat va rog ajutatima.cum pot sa o instalez.am windows 7 ultimate 36bit.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Uită-te în automatic updates/important updates și localizează driverul de acolo. Daca nu exista acolo, precis în optionals updates îl găsești.Succes

| DeyCj a răspuns:

Sau mai bine NU.A nu folosii softuri în gen driver magic, slim drivers sau alte idioțenii cibernetice ca astea, asta daca nu vrei driveri vechi și virusați.Succes

| gelu1970 a răspuns:

Daca ti se pare dificil sa urmezi pasii ce ti-a scris lupudepenet poti instala slim drivers si descarci driverele lipsa:
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

| alexandru5678 explică (pentru gelu1970):

O sa incerc sa fac ce mi-ai zis...

| alexandru5678 explică:

Numele placi video este : Standar VGA Graphics Adapter