| Slash1 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un nou telefon dar nu m-am gandit pe care sa mi-l iau. Trebuie sa aleg un telefon dintr Nokia c3 si Samsung 335 chat. Puteti sa ma ajutati sa-mi spuneti ce telefon sa-mi iau, care credeti ca este mai bun si sa-mi spuneti cateva motive de ce ar trebui sa iau telefonul respectiv. Va rog frumos ajutati-ma dau FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Wow_5032 a răspuns:

Salut si eu sunt in aceeasi postura pana pe 14 octombrie trebuie sa ma hotarasc ce tel sa imi iau
Eu iti spun sa alegi Nokia c-3 pentru bateria o are de 1350 de mah si dureaza 12 zile daca nu asculti muzica, iar daca asculti muzica stai pe internet nonstop {pentru Nokia c-3 are wifi si poti sta non-stop pe net} dureaza 5 zile!
Nokia C-3 imi cumpar si eu sper ca si tu!
Fundita?

| Wow_5032 a răspuns (pentru Wow_5032):

Msm de fundita

2 răspunsuri:
| MarisRadu91 a răspuns:

Aman2 sunt cam la fel, dar Nokia are bateria mai buna, rezista mai mult, am un prieten care a avut Samsung chat si dupa 3 luni la dus la garantie, nu garantez, dar 90% te sfatuiesc sa alegi Nokia! FUNDA?batting eyelashes