| Silviu765 a întrebat:

Un prieten a primit de la un verisor o boxa portabila Samsung SP 100! Cand a venit pe afara cu ea si ne-a aratat cum se aude, mi-a placut. De unde pot cumpara o boxa la fel? Car ar costa? Si daca sunteti din Timisoara si aveti una si o vindeti dati-mi mesaj pe privat spunandu-mi pretul! Funda happy

Răspuns Câştigător
| robert2double a răspuns:

Ti-as recomanda sa cauti pe eMAG, sau daca vrei S.H.(mana a doua) poti cauta pe Tocmai.ro sau Mercador.ro
P.S. poti gasi nu numai boxe Samsung(nu trebuie sa te axezi doar pe gama lor de produse) ci poti gasi Pionner, Sony, Philips-cele mai bune trei marci de astfel de produse, puse in ordine,( mai sunt Genius si mai stiu eu ce alte marci; sunt bune, dar nu asa de bune)

Sper ca te-am ajutat si indrumat bine! big grin
Bafta! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Darkmaster39 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/