| 03Didy03C a întrebat:

URGENT! M-i s-a stricat tableta! Adica: ea functioneaza, se roteste ecranul se aprinde, se schimba ora... dar nu merge tachul! Ea nu este o tableta sofisticata si am pierdut la un joc si am strans-o la piept si s-a crapat ecranul pe jumatate! Cum o pot repara? Exista vreun centru de reparat tablete prin Bucuresti sau ceva... Ajutati-ma va rog din suflet sad sad sad!
PS:scuze categoria este cea mai cautata.

2 răspunsuri:
| Pisoi98 a răspuns:

Pai cauta pe net un service bun care sa iti rezolve problema dar te va costa ceva bani deoarece a spart display is tachul nu mai functioneaza.Bafta!

| 03Didy03C explică (pentru Pisoi98):

Buna am cautat si am gasit unul bun! Am fost astazi dar nu are marimea geamului meu si trebuie sa mai astept 2 saptamani! Dar merci oricum