| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog ajutati-ma urgent. Am instalat windows7ultimate 64bit si toate draivarele si acuma a doua zi cand am pornit laptopul ii apare o iconita in colt dreapta jos, si la ia scrie windows is downloading updates si mi se descarca. Ce sa fac? sa la-s sa se descarce. Precizez in timp ce se instaleaza ala merge laptopul greu si e nou.Varog raspunsurii serioase sau lasati un mes facebook am nevoie de ajutor.Dau FUNDY

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Windows-ul își descarcă update-urile și le instalează, este și normal ca laptop-ul să meargă greu, din moment ce își face update. O zi bună!

| OtravaDulce a răspuns (pentru anonim_4396):

Update-urile instalate windows ingreuneaza fuctionarea lui? Adica ma refer la alceve update istalate dupa o zi si ceva.

| anonim_4396 explică (pentru OtravaDulce):

Dacă ai multe programe instalate în calculator, iar la unele din programe își va face update, cred ca va îngreuna funcționarea acestuia.