| SanelaBella a întrebat:

va rog din suflet ajuta-ti-ma.Nu merge sa mai intru pe fb,de fapt merge, dar imi apare scrisul tot in stanga ca si cum as fii pe telefon.tot fundalul alb si notificarile,prietenii,mesajele, totul imi apare in partea stanga. ce sa fac? va rog am nevoie de ajutorul vostru

5 răspunsuri:
| AlexandruShark a răspuns:

Foarte simplu! Seteaza data si ora in pc!

| positivity a răspuns:

Am pățit și eu asta acum ceva timp!
Însă la mine cauza a fost un virus! Iar pentru a funcționa din nou, a trebuit să-mi reinstalez windows-ul!

| ady960 a răspuns:

Asa imi face si mie in ultima perioada si nu pot intra am vorbit cu un prieten si mi a spus ca nu itra din cauza ca chappy my compiuter este plin si trebuie sa instalezi windows-ul din nou verifica c si vezi daca e plin Bafta

| SanelaBella explică:

Am incercat si cu alt browser, dar nu merge. Va multumesc! Am sa imi reinstalez windows-ul. :*

| Blaze90 a răspuns:

Incearca cu alt browser