| justGirl19 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti. Astazi ma uitam la televizor si am facut cateva setari, printre care una care nu stiu daca costa bani am dat pe instalare programe automata si dupa aceea am salvat canalele, pe care nu le aveam, iar dupa mi-au aparut in lista costa bani si daca da cati?
DOAMNE SPER SA NU!
VA ROG SA MA AJUTATI!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Costa, asta e, platesti si gata! Nasol e ca platesti toata viata!

| justGirl19 explică (pentru K0sti):

Cum adica toata viata? Si cat costa?

| stefanvladvlad a răspuns:

Intra tot acolo si dezactiveaza-le daca poti

| justGirl19 explică (pentru stefanvladvlad):

Daca as putea, si daca as sti as face-o, dar tu ce crezi costa bani?

| stefanvladvlad a răspuns (pentru justGirl19):

S-ar putea

| justGirl19 explică:

Daca as putea as faceo.Tu ce crezi costa bani?