| OrdinaryGirld a întrebat:

Buna tpu.Va rog spuneti-mi si mie cum pot sa-mi editez profilu de pe xat. M-am inregistrat si am dat pe poza mea si dupa aia pe edit dar nu pot sa editez pentru ca in josul ecranului imi apare ceva si scrie ca Internet Explorer bloked pop-up from xatspace.com.
Ce inseamna?thinking Ce pot sa fac sa editez profilul?
Dau funditaaabig grin

1 răspuns:
| Denision a răspuns:

Salutare.
Pe xat iti apare numele tau fiind inregistrat dupa care acolo in dreapta sus ai o cheita, dai pe ea si o sa iti apara diferite setari.Succes!