| anonim_4396 a întrebat:

Va ros sa ma ajutati urgent! Eu am un calculator vechi de 6 ani.Am o placa video Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft).Am vrut sa conectez calculatorul la plasma mea LG cu un cablu HDMI! Am conectat insa nu mi-a detectat calculatorul plasma! Plasma este noua! Are vreo vina placa de video de la calculator? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai ai iesire HDMI la calculator? La placa aia? Care nici nu e placa video in primul rand, e chipsetul placii de baza!