| AnaMaria18Carmen a întrebat:

Buna TPU
Vin si eu cu o intrebare poate amuzantă, nici nu stiu laughing
Fiind mereu cu munca si obosită, seara cand am ajuns acasa si am bagat hainele la spălat, nu am mai verificat si buzunarele.
Si acum dupa 2 zile, cand ma pun să impachetez hainele, gasesc in pantaloni cardul meu de revolut laughing
Intrebarea e, oare mai functionează? Nu pare deteriorat.
laughing dau fundita, mersiiiiilaughing ❤️

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifică-l la bancomat.

| MihaelaDart a răspuns:

S-a spălat doar de microbi, in rest este funcțional daca nu s-a stricat cipul cardului. Se mai întâmplă să se uite și alte chestii importante prin buzunare laughing, mi s-a întâmplat și mie când dintr-un buzunar scot o bancnota de 5 euro și a avut noroc de nu s-a rupt (mai ales că este hârtie) laughing.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Vezi ca nu e de gluma cu asa ceva oricit de obosita ai fi, puteai infunda masina daca cădea cardul din buzunar in timpul stoarcerii si deteriorai masina, card mai primesti altul de la banca chiar daca este deteriorat il anuleaza pe acesta, dar masina costă bani grei sa o faci, cel mai bine este sa speli in weekend cand esti odihnită si sti ce faci, acum s-a intamplat cu cardul data viitoare poti lasa apa deschisa si inunzi vecinii, cand esti epuizata după o zi de munca te culci, restul le faci cand te scoli ca nu arde nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ar trebui sa functioneze.

| relian a răspuns:

Ar trebui sa functioneze, cardurile is din plastic, nu se intampla nimic daca le uzi.

| ReddY25 a răspuns:

Poate ai noroc și va funcționa în continuare happy

| StoicAnalysis a răspuns:

Lasa-l la uscat si incearca-l mai tarziu.

| Swiss a răspuns:

Bagă-l în bancomat și verifică.