| ITMonster a întrebat:

Voi ce mi-ati recomanda: Playstation 3 fat sau playstation 3 slim? De ce?

10 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Xbox sau un PC

| CapitanuSemafor a răspuns:

Sa-mi sustin comentariul.
Xbox are un triple core si o placa video AMD care sunt mai bune decat single core-ul cu 6 threads si placa video nVidia de pe PlayStation.
Dar in final, ambele sunt stupide. Un PC calumea de gaming la vreo 2000-3500 lei este mult mai rentabil

| ITMonster explică (pentru CapitanuSemafor):

Am spus PS3 FAT sau PS3 SLIM!

| CapitanuSemafor a răspuns (pentru ITMonster):

Mesajul oferit de comentariul meu era acela ca PS3 sucks big time si nu-ti mai bate capul cu consola aia de mana a 2-a

| Daneiulian a răspuns:

Salut... po playstation3 fat este praf la jocuri si nu rezista de loc nu-i bun la jocuri merge naspa jocurile pe cand playstation3 slim este foarte bun la jocuri iti merge orice joc de ps3 pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua is la fel, aproape. FAT vine cu variante 40, 80, 120 gb si poate rula jocuri de ps2 dar nu se mai fabrica.
SLIM vine la 250 (320 gb cu un un joc in pachet) si jocurile de ps2 nu merg

| NonEinstein a răspuns:

Sunt aceleasi, doar ca Playstation 3 phat arata mai urat sa zic asa dar este rezistent, iar slim arata mai bine dar nu este deloc rezistent.

| ITMonster explică:

Va rog... vreau detalii.

| RomeoR a răspuns:

Diferentele sunt putine, pe langa faptul ca modelul difera PS3 slim:
--->produce mai putin zgomot (nu prea conteaza pentru ca oricum el produce foarte putin in general)
---> calitatea audio este un pic mai mare
---> are putin mai multa memorie decat PS3 Fat
---> eu am PS3 slim si ti-l recomand.

| RomeoR a răspuns:

P.S. caut clan pentru CoD MW 2 sau alte jocuri pentru PS3 daca stiti ceva va rog lasati un PM (private mesage)