| Crissu2002 a întrebat:

Buna TPU... vreau ajutor urgent.Deci,sa incep cu inceputul:calculatorul nu-mi citeste cablul de date al telefonului,si am tote driverele inregula! Ce sa facc? Si daca nu era de ajuns ca nu mai merge,am sters, din greseala, toata muzica de pe telefon...si nici nu merge sa trimit sau sa primesc fisiere prin bluethoot. (telefonul e iPhone 4s)
Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Criterion a răspuns:

Mai intai incearca si la un prieten, pe PC sau laptop. Daca merge, poti incerca iPhone PC Suite - suita completa http://download.chip.eu/ro/iPhone-PC-Suite_1599248.html
(interfata de comunicare intre Apple iPhone si calculatoare cu Windows provenita din China. Interfata permite transferul de datesi va da acces direct la melodiile din telefon, SMS-uri mesaje, contacte, lista de apeluti, agenda, ring-tonuri si fotografii.)
Daca nu reusesti, arunca o privire aici:
http://www.iphoneforum.ro/topic/22729-iphone-4-nu-se-conecteaza-la-pc/
Succes! Astept funda.

3 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Incearca sa instalezi Un Driver pentru telefonul tau. Nici pe al meu nu il citea cand l-am bagat pana am instalat un driver. Succes!

| adrian280 a răspuns:

Pai faza cu bluethoot nu poti trimite sau primi decat de la alte iphone la iphone sau de acelasi model 4s si cablu incearca sa schimbi winsowsu la pcam avut si eu iphone 3 gs dar la mine era problem cu softu

| KyTz99 a răspuns:

Poate e de la placa de bază. Nici mie nu-mi citea nici un fel de USB iar după ce am schimbat-o merg perfect.