| anonim_4396 a întrebat:

Funda pentru un raspuns care merge!
Buna!
De azi, nu imi mai merge bluetooth-ul la telefon. Atunci cand vreau sa il pornesc mi se blocheaza telefonul, dar sa imi schimb numele de la el, merge.
Ce credeti ca poate sa fie?
Din greseala mi-am sters toata muzica de pe telefon si acum, cand vreau sa imi trimit melodii, nu pot...
Ajutor!
P.S.: Am un Nokia E52.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Stinge si aprinde telefonul daca nu merge atunci trebuie resoftat, poti merge la un service autorizat sau la un servise neautorizat dar aia s-ar putea sa iti fure din telefon piese bune si sa le inlocuiasca cu altele mai vechi. (autorizat inseamna ca service-ul acela are semnat contract cu cei de la Samsung, Nokia si asa mai departe)

| Gabi19971983 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la sercoce de telefoane si sa vada ce e cu el si daca nu are ce sa-i faca zi sa iti dea un CABLU USB(de date) si iti vei lua de pe PC.Costa 20-50 lei!

Funda?