| Dorten a întrebat:

Bună TPU, vreau să cumpăr căști gaming, tip in ear. Ce m-ar interesa ar fi sunet și microfon bun, bas dacă are nu mă deranjează și cablu cât mai lung. Aștept mai multe variante cu pro și contra / experiențe personale. Mulțumesc de ajutor.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Era un studiu care spunea ca daca tii castile pe urechi, concentratia de bacterii dintractul auditiv creste de 7 ori.

Nu stiu daca era corect sau nu, dar pare logic.

Lasand la o parte faptul ca asculti prea tare.

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru cristimihailov):

Cei care au facut studiul erau cumva tot aceia care ziceau ca 5G-ul produce covid si ca usturoiu' vindeca de covid?laughing))
Si de unde stii tu ca asculta prea tare? Esti ghicitor in stele?!