| Intrebarile a întrebat:

Vreau sa îi trimit 1Gb unchiului meu care locuieste la 200km fata de mine.Sunt în Orange iar unchiul meu la fel, numai ca eu sunt la abonament si unchiul meu la cartela. Daca mi-ati raspunde ati fi de mare ajutor.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca te inregistrezi pe site-ul orange.ro, ai posibilitatea sa incarci un numar prepay cu diferite optiuni, inclusiv cu pachete net. In acest caz, 1Gb te va costa 5 euro si vei plati pe factura lunii urmatoare.

Răspuns utilizator avertizat