| Fcd_Gheorghe_1998 a întrebat:

(Dau funda)
Am o mica problema la tableta mea ( Samsung Galaxy Tab 3)
Lunile astea 2 de vara telefonul meu va fi la reparat și acum am tableta.
Deci acum am tableta.
Problema la tableta ar fi ca eu am cartela în tableta, iar internetul (datele mobile) pica adesea. Eu în fiecare luna îmi reîncarc cartela dar datele mobile nu funcționează Cum ar trebui. Am internet 3G, pentru ca sunt de pe tableta.
Întrebarea mea ar fi : Cum îmi pot îmbunătăți datele mobile sa meargă mai repede ( cam 100 Mbps / s )

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu poți, are limitările ei, vezi aici:
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_3_7_0-5422.php

2 răspunsuri:
| alexandru303 a răspuns:

Salut. Eu iti recomand sa nu te limitezi la acea tableta. Ia-ti una noua. Am cautat pe internet o tableta care este la reducere destul de mare, e de cel putin 3 ori mai buna ca a ta si are tot ce vrei, 2 gb ram, a ta are 1, 16 gb, etc.
Aici ai link: https://bit.ly/2lGrYlu

| Petrutapolojan a răspuns:

Poți întreba la furnizorul de rețea.