| All4QuestionS a întrebat:

Care retea mobila este cea mai buna pentru net, adica de la care as castiga cel mai mult internet fara sa reincarc sau sa am abonament? La cartela telekom trebuie sa reincarc ca sa am nelimitat in whatsapp? Funda celui mai bun si adevarat raspuns *voi testa ca am cartele pentru fiecare retea*

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Telekom e cea mai bună rețea când vine vorba de internet. Din câte știu există o ofertă la ei cu net nelimitat.

| Bogdan1doi a răspuns:

Pentru net digi de la 2 pană la 5euro, vezi că au si Cartelă prepay.