| kitten15 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta si pentru internet as vrea sa imi iau un stick pentru internet. Care este cel mai bun? Cam ce preturi sunt? Merge destul de ok ca sa pot sa ma uit la seriale online? Ce alte alternative sunt pentru internetul pentru tableta? Multumesc anticipat! :*:*

Răspuns Câştigător
| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Depinde de tableta daca ai un ipad si iti iei stick de la digi ii scoti cartela si o bagi in ipad daca are 3g daca nu are 3g iti iei una care accepta stick cu totulwinking

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Alte alternative ar fi internetul prin wireless, de ex ex sa-ti instalezi un router la tine in casa (costa in jur de 100 de lei nou), si vei avea net (fara fir) in toata casa! Daca vrei sa-ti cumperi o tableta, cumparati-o cu modem 3 g incorporat, chiar daca tableta e putin mai scumpa, deoarece nu toate stickurile de net sunt compatibele cu toate tabletele. depinde ce fel de tableta iti iei...