| ada31 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine! mi-am luat recent telefon Nokia C2-01. e bun, e ok, numai ca nu imi plac melodiile mp3 pe care le are, bine imi plac vreo doua. pe mine ma intereseaza melodii stridente pentru alarma( pentru a ma trezi dimineata). cum fac sa imi pun pe telefonul asta melodiile: SWIMMING pe care o aveam la telefonul nokia 1208? sau STRAIN. MID o are Nokia 2610? sau NUGGET o are telefonul Nokia 2600?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Eu zic sa nu te mai obosesti pentru cateva tonuri care-ti plac de pe niste vechituri de tel.Foloseste cablu de date de la Nokia c2-01 si descarca altele de pe net sau le poti inregistra sunetele vechi cu reportofonul telefonului nou

3 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Pai...ai putea sa trimiti un mesaj multimedia care contine melodia SWIMMING de pe Nokia 1208 pe Nokia c2-01 si la Nokia 2610 se face la fel şi la 2600 tot la fel trimiti pe Nokia C2-01.Ceauhappy

| ParanoidKidu a răspuns:

Fundă?

| ada31 explică:

Alexandru, sunt sunete de apel ale telefonului si nu pot fi expediate. La Nokia 1208 nici atat. Ai si alte solutii? Celor de la Nokia le pot cere sa imi trimita aceste sunete de apel?