| ILied a întrebat:

Am un Nokia 1208 Black si vreau sa stiu daca se pot baga melodii gen Puya, Bugmafia pe el. Am citit despre telefon si scrie ca are 4 mb.
Pot pune melodii pe el?

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Nu poti pune melodii format mp3 deoarece este polifonic

4 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Pai 4 MB e putin laughing sunt melodii si de 10 MB

| Ingerasull99 a răspuns:

Melodii format mp3 nu poti pune ca este polifonic!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

4 MG inseamna o melodie de vreo 3-4 minute. Cumpara-ti un card pentru telefon.
In ceea ce priveste genul de muzica, tu stii ce iti place. Cardul oricum suporta toate aberatiile pe care oricine le coace si le considera a fi cool. Preferintele nu se discuta. Insa cand vei asculta orice vei alege, respecta-i si pe cei din jur si nu-i asasina cu preferintele tale: cumpara-ti si niste casti.

| PeAcE a răspuns:

Doar 4mb?:O Waw. Si n-are slot pentru card? Daca e sa nu aibe atunci e clar ca nu cred ca iti incape decat o melodie, dar trebuie sa fie foooarte mica. Nici nu prea imi vine sa cred ca exista telefoane cu memoria asa de mica...:o!