| iamadelinaaa a întrebat:

Vreau sa ma conectez prin WI-FI de pe calculator pe telefon.Dar nu mai stiu parola. Unde o gasesc pe pc? straight face

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Intra in google chrome,
scrie 192.168.1.1 o sa iti apara sa scrii loginul si parola. De obicei poate fi
admin - admin
admin - 1234
Dupa ce ai intrat, intra in Settings Wirreles, si unde scrie security, mai jos trebuie sa iti apara parola sub forma de ********, tu apasa show password.

Dupa asta nu schimba nici o setare, nu apasa din greseala APPLY, dar pur si simplu INCHIDE pagina. Altfel, poti sa apesi ceva ggresit, si sa nu mai ai internet in casa.

| iamadelinaaa explică (pentru 0x11111051):

Nu merge sa ma loghez.

| iamadelinaaa explică (pentru 0x11111051):

Nu merge login-ul! straight face

| 0x11111051 a răspuns (pentru iamadelinaaa):

Atunci spune-mi modelul de router pe care il ai

4 răspunsuri:
| Mable009 a răspuns:

Pai trebuie sa ai un rutar si dupa ce ai instalat rutaru si asa sigur o sa scrie pe calculator router setting apoi bagi parola, pe telefon acolo si gata