| yldiriin a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o camera foto performanta care sa nu coste mai mult de 1200 lei, dar sa faca si poze frumoase big grin
Funda! :*

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca vrei sa faci poze ca profesionistii, ai nevoie de un aparat pro.
Mai pe romaneste, cele compacte is slabe, iar cele bridge is ceva intre. Poate poti sa iei acest Nikon http://bit.ly/1jiu819 deoarece e din cateogoria pro. Poezele ies excelent.

| RAY a răspuns:

Http://www.altex.ro/camera-foto-digitala-nikon-p510-16-1mp-42x-3-inch-negru
Foarte bun!

Este un aparat foarte bun, pretul, putin piperat, dar ca fotograf profesionist, il recomand cu cea mai mare placere!

Calitate
Pret
Valoare

Alex
acum 7 luni
Alex

Aparat bun, dar tot ce este din cauciuc se dezlipeste.

Pret
Valoare
Calitate

Eugen
acum 9 luni
Nikon :)

Super 10 :)

Valoare
Calitate
Pret

ADRIAN
acum 1 an
F BUN APARATUL

E UN APARAT FOARTE BINE LUCRAT REALIZAT DIN MATERIALE DE CALITATE, FUNCTII BUNE SI UN ZOOM REMARCABIL.MERITA BANII DIN PLIN.IL DETIN DE 10 LUNI SI SUNT FOARTE MULTUMIT DE P510

Valoare
Calitate
Pret

florin
acum 1 an
un pret bun

urmaresc de mult acesta camera foto si pot spune ca sunteti primii care au scazut pretul la acest aparat.Rusine celor de la eMAG, evomag, etc, ar trebui sa va aiba ca exemplu. felicitari

Pret
Valoare
Calitate

Cristi
acum 1 an
Bestialllll!

Merita fiecare banut 1400 lei doar.

Pret
Valoare
Calitate

Szabó Iosif
acum 1 an
Super!

As recomanda cercetatorilor, biologilor care fac munca de teren.Este un instrument despre care am visat, merita sa-l cumparati!

Pret
Valoare
Calitate

Arryan
acum 1 an
Super NIKON, SUPER compact! P510

HELLO! Detin acest aparat de 2 luni si pot spune ca m-am indragostit de el.Are un zoom de 42 x cu o stabilizare f buna a imaginii care se realizeaza mecanic(VR)si o multitudine de functii oferite.Fotografiile sunt superbe.Are sunet stereo la filmare, iar filmarea HD este de exceptie.Mai are multe puncte forte dar va las pe voi sa le descoperitiI cand il achizitionati.IL RECOMAND

Pret
Valoare
Calitate

emanuel
acum 1 an
.

Deci sunt impresionat, zoom de 42 am vazut acum cateva zile un review e super isi merita toti bani.

Pret
Valoare
Calitate

| RAY a răspuns:

E la promotie costa 999 de lei

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Uite aici una foarte buna doar ca costa cu 99lei mai mult http://bit.ly/1nIlcTO

| mary1990 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......rd-sd-8gb. Asta ar trebui sa-ti placă, am avut si eu si face fotografi foarte bune zic eu, tu decizi :) poti sa te mai uiti si la alte, asta era la oferta, sunt si altele :)

| MirceaHeliade a răspuns:

Uite aici ceva foarte bun si e la reducere - 700 lei http://bit.ly/1pBDsRl