| Nevermindd a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta iar atentia mea s-a indreptat catre aceasta http://nasul.net/vonino-spirit-s/.Am auzit ceva de formatarea bateriei. Ce inseamna asta?! Cum se face? Am cautat ceva informatii pe internet insa nu am inteles concret despre ce este vorba. Daca detine cineva acest device, imi puteti spune ceva despre el? Sau chiar si asa, dupa informatiile prezentate in review, care e parerea voastra? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Nu detin acea tableta dar daca asa vrea sa imi cumpar o tableta miasi cumparao pe asta http://www.emag.ro/......E0ZDKBBBM/
La performanta este egala cu cealalta dar este mai ieftina sau mi-as lua google nexux 7

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

1 aceea nu este tableta este un ebook reader
2 Ca sa formatezi bateria trebuie sa o lasi sa se descarce si dupa o bagi la incarcat si o ti minim 12 ore
Eu spun ca in ziua de azi toate deviceurile au bateria formatata din fabrica

| Nevermindd explică (pentru SouLIce):

Http://forum.softpedia.com/topic/895745-vonino-spirit-s/ Imi pare rau.Am postat un link gresit.Despre aceasta tableta este vorba.