| dya333 a întrebat:

Buna TPU nu ma prea pricep cu aparatele foto si de aceea vreau sa va cer o parerea. Vreau un aparat care sa faca poze bine noaptea si ziua chiar si la distanta, in general am de gand sa-l folosesc pentru natura.Deci as vrea sa stiu care sunt cele mai bune pentru acest lucru si care sunt cele mai ieftinebig grin.Multumesctongue

1 răspuns:
| jessejames a răspuns:

Http://www.emag.ro/......AV200black cel mai bun aparat care il poti gasi la pretul asta. Daca totusi ai ceva buget, sa zicem pe la un 800 de lei iti poti lua un DSLR Fujifilm foarte tare. Dslr adica de ala mare de profesionisti.