| Vla2xD a întrebat:

Buna TPU happy. Vreau sa-mi cumpar un telefon nou, dar, nu stiu ce sa-mi iau.As dori ceva frumos si bun...cam pana in 1000 lei. Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Iti poti cumpara un iPhone (3GS, ca iPhone 4 e mai scump cred) de la Vodafone de exemplu (dar si Orange merge) si il poti lua sub 1000 lei cu siguranta, doar ca abonamentul lunar este in jur de 100lei. iPhone-urile sunt foarte bune, si la moda daca te intereseaza laughing ai camera foto de calitate, poti naviga pe internet, retele de socializare si cam tot ce vrei. Evident radio, MP3 etc. Sau poti sa iti iei si Nokia (sunt muuuulte modele sub 1000lei) eu am de exemplu Nokia X3 de un an si ceva si cand merge foarte bine, nu s-a zgariat, este foarte Ok si bateria tine mult! L-am luat fara conectare cu 650lei dar acum e mai ieftin cu siguranta. Nu ti-as putea spune toate telefoanele, ca la cate sunt in ziua de azi nu as termina pana maine laughing Dupa parerea mea un iPhone merita, eu planuiesc sa imi iau unul de ziua meabatting eyelashes Adica sa primesc unul mai degraba laughing Sper ca ti-am fost de folos! Si daca vrei, intra pe site-ul Vodafone sau Orange si mai vezi acolo ofertele! Funda?

4 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Eu sincer numias lua telefoane din magazin sunt f scumpe te poti uita pe okazii sunt acolo telefoane aproape noi si eftine de ex un Nokia 5800 in magazin e 13 mil in schimb pe okazii sunt la 4-5 mil tot noi ca in magazin.da-mi si mie funda pls

| nonny50 a răspuns:

Nokia N97! Nokie e nr 1 in materie de telefonie mobila! Ti'l recomand cu drag, e un telefon extraordinar! Garantez! http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-n97-2318

| AlinRay a răspuns:

Clar iphone 3gs

| XxourworldstarxX a răspuns:

Htc sau BlackBerry sunt amundoua sunt f bune